Godziny treningów 08.10.2013
Treningi do końca grudnia odbywać się będą od 9.00 do 11.00 zatem wszystkich zainteresowanych proszę o punktualność bo czasu mamy niewiele.

Treningi 18.09.2013
Sezon dobiega końca, ale to nie znaczy, że można spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie. Należy trenować jeszcze ciężej! Dlatego też, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przyjścia na treningi, które odbywać się będą już od 5 października, w każdą sobotę, w Centrum Kultury Młodych przy ulicy Lokatorskiej 13.
Centrum Kultury Młodych - ul. Lokatorska 13

III Zlot Słowian I Wikingów " Góra Peruna" 16.09.2013
  Bukowina Tatrzańska i Góra Peruna, okazała się po raz kolejny łaskawa dla naszej drużyny. I miejsce w turnieju drużynowym, po potyczkach z czołowymi drużynami i pełna oddania walka naszych wojów w turniejach indywidualnych, z czego Nagelfar Ragnarson zajął II miejsce, mimo bolesnej kontuzji. To wszystko podsumowało nasze sezonowe oczekiwania i zaostrzyło apetyt na kolejne sukcesy, jednocześnie motywując nas do dalszych treningów. Dodatkowo pojawiło się kilka zmian personalnych. Laila i Gudbrand Nagelfarson porzucili więzy na nadgarstkach i od dnia Thingu, stali się wolnymi ludźmi. Yri i Runi Villdyr dołączyli w nasze szeregi i zostali odpowiednio thrallami Ingrid i Nagelfara. Za rok rozbijemy się na płaskowyżu Verthandi, już jako obrońcy tytułu.
Sława Verthandi!!!

Strona WWW 03.09.2013
Po wielu trudach i przeciwnościach losu, z dumą ogłaszam, że od dziś rusza strona internetowa drużyny Verthandi Vilja.

2015 · 2014 · 2013