Valkenrag - Waves Of Coming Future 06.12.2014
Po długich bojach, w końcu został udostępniony nowy klip do kawałka "Waves of Coming Future" z albumu "Twilight of Blood and Flesh" naszych zacnych braci z zespołu Valkenrag.
Powstał on przy naszym wsparciu bojowym, dlatego też, zachęcam do zobaczenia zdjeć z planu, jak i samego teledysku.

Zdjęcia z planu Valkenrag - Waves Of Coming Future

Turniej wczesnośredniowieczny - Budżet Obywatelski 2015 26.09.2014
Zbieramy głosy na projekt turnieju średniowiecznego, który miałby odbyć się wokół górki przy MOSiR w Zduńskiej Woli. Głosowanie trwa do 3 października. Swój głos mogą tylko obywatele Zduńskiej Woli.
Po szegółowe informacje odsyłam do działu Turniej.

IV Zlot Słowian I Wikingów " Góra Peruna" 25.09.2014
Zatem jak zwykle słowiańscy Bogowie również patrzą na nas przychylnym okiem i tegoroczna Góra Peruna obrodziła w chwałę jeszcze bardziej niż w zeszłym roku.
Czas zacząć chyba od tego co wojowie zdziałali, by nieść zaszczyt drużynie.
Nagelfar Ragnarson doczekał się wreszcie swej wisienki na torcie zdobywając pierwsze miejsce w Perunowym turnieju na broń losowaną, a Jarl Yoss chyba wreszcie przełamał złą passę zajmując miejsce czwarte.
By nie być gorszym
Gudbrand Nagelfarson zajął również miejsce czwarte w turnieju tradycyjnym.
W turnieju pištek nie dopisało szczęście pierwszemu składowi Verthandi i odpadł w pierwszej rundzie, ale... Druga piątka Verthandi w składzie: 
Runolf SlavssonUlf, Sven, Nagelfar Ragnarson oraz gościnnie Pychu z Wnuków Swarożyca, sięgnęła po to co najwyżej i zajęła pierwsze miejsce. Znakomity wyczyn.
Nasi ludzie pokazali się też na kręgach, gdzie raz jako jedyni na nogach zostali kolejno:
Ragnar, syn naszego jarla Yossa i następnie Ulf.
Sława Verthandi!!!

Garść informacji 19.07.2014
Wraz z rozpoczęciem wakacji, treningi odbywają się w plenerze. Przeważnie jest to Borek Lissnera, znajdujący się przy ulicach Karpackiej i Chocimskiej.
Borek Lissnera - okolice ulic Karpackiej i Chocimskiej
Z racji tego, że sezon trwa i wyjazdy są dość często, treningi będą nieregularne, dlatego też proszę się upewniać wcześniej, czy w ogóle on będzie.

Althing - styczeń 2014 06.01.2014
Z przyjemnością informujemy, że drużynę na zimowym althingu wzmocniło 5 nowych członków. Jako wolny z tytułem Hovdinga dołączył do nas Vestar, będący od tej pory przewodnikiem filii Verthandi w Zduńskiej Woli. Ponad to dołączyło do nas czworo thralli, Drogmira, Cieszygor, Harald oraz Hadrian. Witamy w naszych szeregach!

Co więcej, godziny treningów uległy zmianie i od teraz zapraszamy na nie w każdą
sobotę o 11.00. 

2015 · 2014 · 2013